Новомилорадівська загальноосвітня початкова школа-садок

КОНСУЛЬТАЦІЯ  ДЛЯ  БАТЬКІВ

ДОБРИЙ   АПЕТИТ  І  УЛЮБЛЕНІ  СТРАВИ

Рецепт 1

•  Навчіться не помічати  поганого апетиту дитини.
  •  Не реагуйте хворобливо на те, що дитина мало їсть і демонстративно відсуває тарілку.
  •  Не хоче їсти – спокійно і по – дружньому відпустіть її з-за столу, нехай терпить до вечері.  Зрештою здоровий  іінстинкт переможе,  їсти все одно захоче.
  •  Не підгодовуйте дитину в проміжках навіть тоді, якщо вона попросить їсти.
  •  Лагідно поясніть, що їсти необхідно у відведений для цього час. Вечерю у такому разі зробіть дещо раніше.
  •  На апетит впливає зміна обстановки.  Підіть на прогулянку й ви побачите, з яким апетитом після цього їстиме ваша дитина.
  •  Сміливо довіряйте здоровому інстинкту,  закладеному самою природою.

Рецепт 2.

•  Давайте тільки ту кількість їжі, що з’їдає дитина із задоволенням.  Здорова дитина здебільшого споживає стільки, скільки потрібно для її організму.
  •  Утримуйся від розмов про те, що «дитина мало або майже нічого не їсть»,  адже  вони шкідливі.
  •  Своєчасно включайте в раціон дитини різноманітні, рекомендовані для  її віку, страви та, проявляючи такт і наполегливість, привчайте їсти все, що корисне для неї.
  •  Дотримуйте режиму харчування.
  •  Памятайте, що апетит частково залежить від сервірування столу, естетичного оформлення  страв, уміння  дитини користуватися ложкою, виделкою, володіння  елементарними навичками культури споживання  їжі.