Новомилорадівська загальноосвітня початкова школа-садок

до  робочого  навчального  плану

Новомилорадівської   початкової  школи-садка

на   2014-  201 навчальний  рік

Новомилорадівська  загальноосвітня   початкова  школа-садок -  школа-п’ятиденка.
  У 2014-2015 навчальному році в Новомилорадівській школі-садку навчатиметься:                    1 клас - 2 учні;  4 клас - 2 учні.
  У  2014 -2015  навчальному  році  школа  працюватиме  за   Типовими    навчальними   планами      початкової  школи  ( Додаток  1  до  наказу  Міністерства  освіти   і науки  України від  29.11. 05  № 682 та      В  зв’язку  з  малою  наповнюваністю  класів ( менше  норми   наповнюваності  класів  у  сільській  місцевості ) у  школі  організовано  індивідуальне  навчання    за  індивідуальним  навчальним планом,   затвердженим   відділом  освіти Криничанської  райдержадміністрації.
 Індивідуальний  навчальний  план  складений  на  основі  Типового  навчального  плану.  Нормативи  тижневого  навантаження  одного  учня  для  організації  його  індивідуального  навчання  становить  5  годин  на  тиждень.
У  2013 - 2014 навчальному  році  навчальний  процес  забезпечуватимуть  2 вчителі початкових класів.  З  них  мають: -повну  вищу  освіту   та  педагогічне  звання  «Вчитель  методист»  - 1;      не повну вищу освіту  та  педагогічне  звання  «Старший  вчитель» - 1.